چهارشنبه , اردیبهشت ۲۸ ۱۴۰۱

گفتگوی درونی، ادب و شعر بررسی می‌شود

photo_2015-11-10_13-23-23

دوره‌ی آموزشی-پژوهشی دیدگاه زُروان

دیدگاه زروان نظریه‌ایست درباره‌ی “من” و “نهاد” که در بستر نظریه‌ی سیستم‌های پیچیده به ارتباط میان فرد و جامعه می‌پردازد. در این دیدگاه مسئله‌ی پیوند عاملیت و ساختار با رویکردی میان‌رشته‌ای تحلیل می‌شود و اندرکنش میان سطوح روانشناختی (من) و جامعه‌شناختی (نهاد) مورد بررسی قرار می‌گیرد.

برگزارکننده‌‌ی این دوره موسسه‌ی فرهنگی-هنری خورشید راگا است که با همکاری مرکز آموزشی و علمی-کاربردی فرهنگ و هنر (واحد ۴۶) این دوره را به استادی دکتر شروین وکیلی برگزار می‌کند.

«گفتگوی درونی، ادب و شعر» نام هشتمین گام از مجموعه دوره‌های «دیدگاه زُروان» است که مانند سایر گامها در قالب چهار نشست پیاپی برگزار می‌شود. سرفصلهای چهار نشست این دوره عبارتند از: «گفتگوی درونی و مسخ خرد خلاق»، «بافت اندیشه و دستور زبان فکر»، «تکامل نظامهای ارتباطی، نگاهی سوسیوبیولوژیک» و «زبان برانگیزاننده و کارکرد شعر».

نخستین نشستِ این دوره روز یکشنبه 24 آبان ۱۳۹۴، ساعت ۶ تا ۸ عصرگاه، در دانشگاه علمی-کاربردی فرهنگ و هنر (واحد ۴۶) واقع در میدان انقلاب، خیابان جمالزاده شمالی، کوچه‌ی شهید محمد بزمه، پلاک ۲، طبقه 3، کلاس شماره 303، برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان برای هماهنگی و نام‌نویسی می‌توانند با خانم امینی : ۰۹۳۷۲۳۲۰۷۶۵-۰۲۱۸۸۲۶۰۵۵۵ تماس بگیرند.

همچنین ببینید

کلاس زروان (مسئله‌ی «من»: پیش‌درآمدی بر زُروان نو)

دوره‌ی جدید کلاس زروان با عنوان «مسئله‌ی «من»: پیش‌درآمدی بر زُروان نو» برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *