دوشنبه , مهر ۲۶ ۱۴۰۰

کلاس زروان (مهر در جمع و پیمان اجتماعی)

موسسه‌ی فرهنگی- هنری خورشید راگا برگزار می‌کند:

 

کلاس زروان

(توانمندسازی فردی و سازمانی)

 

دکتر شروین وکیلی

 

مهر در جمع و پیمان اجتماعی

 

نشست نخست: کوچگردان و یکجانشینان: دو پیکربندی مهر اجتماعی

نشست دوم: مهر در مقام راهبردی برای مدیریت گروهها و سازمانها

 

دوره‌ی تیرماه

آغاز دوره: جمعه ۶ تیرماه

روابط عمومی: ۰۹۳۷۲۳۲۰۷۶۵

 

محتوا: زروان نظریه‌ایست روان-جامعه‌شناسانه در چارچوب نگرش سیستم‌های پیچیده، که پرسش مرکزی‌اش عبارت است از چیستی «من»، چگونگی اتصال «من» به «نهادهای اجتماعی» و چراییِ رفتارهای «من».

کارگاه زروان طرحی است برای به کار انداختن این نظریه در زندگی روزانه و ایجاد فضایی برای گپ و گفت درباره‌ی شیوه‌های بیشینه کردن شادمانی، نیرومندی، تندرستی و هدفمندی؛ یعنی توانمندسازی من و نیرومند کردن سازمان.

زروان امکانی است برای حضور در جمعی از یاران که جستجوی آنچه که می‌خواهند باشند را، و چگونگی تغییر دادن خود در آن راستا را تمرین می‌کنند.

 

جایگاه نشست حضوری:

میدان آزادی، ابتدای بزرگراه لشکری، جنب ایستگاه متروی بیمه، نرسیده به ورودی شهرک اکباتان، کارخانه نوآوری آزادی، کارگاه نوآوری هفت و هشت

زمان نشست حضوری:

کلاس اسطوره‌شناسی: جمعه 20 تیر، ساعت 20-16

ساختار هر کلاس:

دو نشست (یک هفته در میان) و دو بحث و گفتگوی گروهی که استاد دوره هم برای رفع اشکال در دومی حضور خواهد داشت.

نشست کلاسی اول به صورت مجازی (۳-۴ درسگفتار) و نشست دوم به صورت حضوری (۴ ساعته) است.

کل محتوا در گروه تلگرامی کلاس بارگذاری می‌شود و امکان شرکت در دوره بدون حضور در نشستها هم فراهم است.

برای همراهی با دانشجویانی که با عوارض اجتماعی کرونا درگیرند، افزایش شهریه‌ی سالانه انجام نمی‌شود و هزینه‌ها تا پایان این بحران مانند سال پیش خواهد بود. همچنین شهریه‌ی کلاسهای حضوری هم برابر با کلاسهای مجازی (کمتر از شهریه‌ی پارسال) قرار داده شده است.

دانشجویان دوره می‌توانند دوستان خود را به رایگان برای نشست حضوری دعوت کنند. اما هرکس تنها یک بار می‌تواند در هر دوره مهمان شود.

 

گوشزد: محتوای دوره در سراسر ماه بر گروه تلگرامی در دسترس دانشجویان خواهد بود. در پایان هر ترم بدنه‌ی بحثها و محتواهای دیگر (کتابها، مقاله‌ها، فیلمها، عکسها) از روی آن پاک خواهد شد و تنها ۱۰٪ مطالب باقی می‌ماند تا راهنمای دانشجویان نوآمده باشد. دانشجویان باید مطالب مورد نظرشان را در زمان برگزاری دوره بردارند، چون پس از پایان کلاسها دیگر دسترسی به محتوایشان ممکن نخواهد بود.

 

شیوه‌ی ثبت نام:

۱) برای همراهی با دانشجویانی که با عوارض اجتماعی کرونا درگیرند، افزایش شهریه‌ی سالانه انجام نمی‌شود و هزینه‌ها تا پایان این بحران مانند سال پیش خواهد بود، به این شرح:

الف) حضور تنها در دوره‌ زروان: ۱۶۰ هزار تومان

ب) حضور در دو دوره: زروان به همراه کلاس تاریخ هنر یا اسطوره‌شناسی: ۲۶۰ هزار تومان

پ) حضور در هر سه دوره (هنر و زروان و اسطوره‌شناسی): ۳۳۰ هزار تومان

۲) واریز به شماره کارت: 6104-3378-9449-8383 یا شماره حساب بانک ملت شعبه دانشگاه تهران: ۴۰۲۷۴۶۰۳۴۹ به نام شروین وکیلی. (دوستانی که خارج از کشور زندگی می‌کنند، لطفا با یاری خویشاوند یا دوستی در داخل کشور از همین راه پرداخت را انجام دهند.) مهلت ثبت نام در دوره‌ی تلگرامی تا ۱۰ ساعت پیش از آغاز دوره است. پس از آن فهرستها بسته می‌شود و دیگر نام‌نویسی ممکن نیست.

۳) ارسال کد رهگیری به نشانی تلگرامی: @sherwinvakili ، به همراه این اطلاعات: نام کامل/ رشته و مقطع تحصیلی/ شهر محل سکونت/

۴) پذیرش این قاعده که محتوای ارائه شده و بحثهای دانشجویان در کلاس را به بیرون از فضای گروه منتقل نکنند.

۵) نام‌نویسی در کلاس زروان تنها برای دانشجویان پیشین این دوره مجاز است. علاقمندان به پیوستن به دوره باید از سوی یکی از دانشجویان پیشین به کلاس معرفی شوند. در صورتی که فاقد معرف هستید، کارنامه‌ی خود و دلیل علاقه‌تان به کلاس را به این نشانی ارسال بفرمایید: @SherwinVakili

همچنین ببینید

کلاس چیستا (عصب‌شناسی و جامعه‌شناسی جوک و خنده)

دوره‌ی جدید کلاس چیستا با عنوان «عصب‌شناسی و جامعه‌شناسی جوک و خنده» برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *