پنج‌شنبه , فوریه 2 2023

کلاس زروان (فرشگردسازی)

موسسه‌ی فرهنگی- هنری خورشيد راگا برگزار می‌كند:

 

کلاس زروان

(توانمندسازی فردی و سازمانی)

 

دكتر شروین وکیلی

 

فرشگردسازی

 

نشست نخست: خویشکاری شخصی و تغییر دادن جهان

نشست دوم: زمان بیکرانه، در مرکز بودن، و کردار هستی‌ساز

 

دوره‌ی اسفندماه

ساختار دوره: دو نشست کلاس و دو نشست پرسش و پاسخ که بر فضای تلگرام برگزار می‌شود.

آغاز دوره: جمعه ۱۵ اسفند

روابط عمومی: ۰۹۳۷۲۳۲۰۷۶۵

زمان پاسخگویی روابط عمومی به پرسشهای احتمالی: ساعت ۲۱-۱۸

 

محتوا: زروان نظریه‌ایست روان-جامعه‌شناسانه در چارچوب نگرش سیستم‌های پیچیده، که پرسش مرکزی‌اش عبارت است از چیستی «من»، چگونگی اتصال «من» به «نهادهای اجتماعی» و چراییِ رفتارهای «من».

کارگاه زروان طرحی است برای به کار انداختن این نظریه در زندگی روزانه و ایجاد فضایی برای گپ و گفت درباره‌ی شیوه‌های بیشینه کردن شادمانی، نیرومندی، تندرستی و هدفمندی؛ یعنی توانمندسازی من و نیرومند کردن سازمان.

زروان امکانی است برای حضور در جمعی از یاران که جستجوی آنچه که می‌خواهند باشند را، و چگونگی تغییر دادن خود در آن راستا را تمرین می‌کنند.

 

مکان: دوره‌ها تا فروکش کردن بیماری کرونا تنها به صورت مجازی و بر فضای تلگرام برگزار می‌شود

 

گوشزد: محتوای دوره در سراسر ماه بر گروه تلگرامی در دسترس دانشجویان خواهد بود. در پایان هر ترم بدنه‌ی بحثها و محتواهای دیگر (کتابها، مقاله‌ها، فیلمها، عکسها) از روی آن پاک خواهد شد و تنها ۱۰٪ مطالب باقی می‌ماند تا راهنمای دانشجویان نوآمده باشد. دانشجویان باید مطالب مورد نظرشان را در زمان برگزاری دوره بردارند، چون پس از پایان کلاسها دیگر دسترسی به محتوایشان ممکن نخواهد بود.

 

شیوه‌ی ثبت نام:

۱) برای همراهی با دانشجویانی که با عوارض اجتماعی کرونا درگیرند، افزایش شهریه‌ی سالانه انجام نمی‌شود و هزینه‌ها تا پایان این بحران مانند سال پیش خواهد بود، به این شرح:

الف) حضور در یک دوره‌: ۱۶۰ هزار تومان

ب) حضور در دو دوره: ۲۶۰ هزار تومان

پ) حضور در سه دوره: ۳۳۰ هزار تومان

ت) حضور در هر چهار دوره (اسطوره‌شناسی، زروان، چیستا و عرفان): ۴۳۰ هزار تومان

 

۲) واریز به شماره کارت: 6104337894498383 یا شماره حساب بانک ملت شعبه دانشگاه تهران: ۴۰۲۷۴۶۰۳۴۹ به نام شروین وکیلی. (دوستانی که خارج از کشور زندگی می‌کنند، لطفا با یاری خویشاوند یا دوستی در داخل کشور از همین راه پرداخت را انجام دهند.) مهلت ثبت نام در دوره‌ی تلگرامی تا ۱۰ ساعت پیش از آغاز دوره است. پس از آن فهرستها بسته می‌شود و دیگر نام‌نویسی ممکن نیست.

۳) ارسال کد رهگیری به نشانی تلگرامی: @sherwinvakili ، به همراه این اطلاعات: نام کامل/ رشته و مقطع تحصیلی/ شهر محل سکونت/

۴) پذیرش این قاعده که محتوای ارائه شده و بحثهای دانشجویان در کلاس را به بیرون از فضای گروه منتقل نکنند.

۵) نام‌نویسی در کلاس زروان تنها برای دانشجویان پیشین این دوره مجاز است. علاقمندان به پیوستن به دوره باید از سوی یکی از دانشجویان پیشین به کلاس معرفی شوند. در صورتی که فاقد معرف هستید، کارنامه‌ی خود و دلیل علاقه‌تان به کلاس را به این نشانی ارسال بفرمایید: @SherwinVakili

 

همچنین ببینید

کلاس زروان (ترفندهای بازی کردن با هویت)

موسسه‌ی فرهنگی- هنری خورشيد راگا برگزار می‌كند:   کلاس زروان (توانمندسازی فردی و سازمانی)   …

2 دیدگاه

  1. دکتر شروین وکیلی محترم،

    با سپاس از کارهای ارزشمندتان در حوزه دانش و اموزش!

    من متاسفانه امروز مطالب شما و شرایط ثبتنام در ایران را مشاهده کردم. من در دانشگاه آمستردام مشغول به پایان رساندن دکترا در رشته “علم سیستم شناختی” هستم و به حدی نظریات مشترک با شما دیدم که فکر میکنم مهم هست که دانش پژوهان و اندیشمندان با ارزش کشورم چون شما را معرفی کنم تا در اینجا شناخته شوند و در گفتمان علمی شرکت داده بشوند! من مایلم شما را وسیع نقل قول کنم و دانشمندان مشابه شما را. در اینترنت اندیشمندان ایران مثل شما قادر به ارتباط با خارج از کشور نیستند.

    متاسفانه فامیلی در ایران ندارم که قادر به پرداخت باشد. چگونه میتوانم کتابهای شما را به شکل دیژیتال و یا سایر مقالات و داده های پیشنهادی شما را تهیه کنم، میتوانید من را از این بابت رهنمود باشید؟ با سپاس از شما!

    با احترام و ارزشگذاری، سهیلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *