سه شنبه , آذر ۱۶ ۱۴۰۰

نخستین همایش سه روزه مهر مولانا برگزار می‌شود

 

نخستین همایش سه روزه مهر مولانا، به مناسبت فرارسیدن زادروز مولانا و جشن باستانی مهرگان، روزهای هشتم، نهم و دهم مهرماه از ساعت 16 تا 20 برگزار می‌شود.

به گزارش ایرانشهر و به نقل از روابط عمومی همایش مهر مولانا، این جشن که از سوی موسسه‌‌های فرهنگی خورشید راگا و سروش مولانا و با همکاری معاونت فرهنگی-اجتماعی شهرداری تهران برگزار می‌شود؛ رخدادی است که در آن پژوهشگران به بررسی چیستی و جایگاه مهر و عشق در فرهنگ ایران‌زمین می‌پردازند و هنرورزان به بازآفرینی سیمای هنری آن همت می‌گمارند.

گفتنی است در این همایش سه روزه که هر روزش به نام یکی از شاعران بزرگ ایران -مولانا، حافظ و فردوسی- نامگذاری شده است، دکتر علیقلی محمودی‌ بختیاری، دکتر اصغر دادبه،‌ دکتر ایرج شهبازی، دکتر شروین وکیلی، دکتر امیرحسین ماحوزی و دکتر زاگرس زند سخنرانی خواهند کرد و گروه‌های موسیقی قاصدک، هوران و زروان به اجرای برنامه خواهند پرداخت.

ورود عموم به این همایش که در تالار ایوان شمس (تقاطع بزرگراه‌های کردستان و جلال آل‌احمد) برگزار می‌شود، آزاد است و علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره‌ها 66417966 – 66417823 تماس بگیرند.

همچنین ببینید

عرفان صوفیانه و حکمت مغانه (حکمت مردانه و شهود زنانه)

دوره‌ی جدید آموزشی عرفان صوفیانه و حکمت مغانه با عنوان «حکمت مردانه و شهود زنانه» برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *