سه شنبه , آذر ۱۶ ۱۴۰۰

دوره‌ی آموزشی چیستا برگزار می‌شود

ghfht1دکتر شروین وکیلی دوره‌ی آموزشی چیستا (کاوشی سیستمی در علوم انسانی) را در موسسه‌ی فرهنگی-هنری خورشید راگا برگزار می‌کند.

این دوره از نشستهایی سه ساعته تشکیل شده است. در هر نشست آرای یک اندیشمند یا محتوای یک کتاب مهم یا یک پرسش کلیدی به شکلی میان‌رشته‌ای مورد بحث قرار می‌گیرد. دامنه‌ی بحث در نقطه‌ی تقاطع علومی مانند جامعه‌شناسی، روانشناسی، تاریخ و فلسفه قرار دارد و گاه گریزهایی به علوم زیستی نیز خواهیم زد. محتوای هر نشست بر اساس مقاله‌ای یا فصلی از کتابی استوار شده که توسط مدرس نوشته شده و در اختیار دانشجویان قرار خواهد گرفت.

کارگاه پنجم این دوره‌ی آموزشی «تاریخ جنسیت و آمیزش در عصر ساسانی» در روز چهارشنبه 6 امرداد ماه و کارگاه ششم «جامعه‌شناسی عشق: بررسی مقایسه‌ای گیدنز و لومان» در روز چهارشنبه 20 امرداد ماه، ساعت ۵ تا ۸ عصرگاه، در کانون معماران معاصر واقع در شهرک غرب (قدس)، روبروی مرکز خرید میلاد نور، خیابان حسن سیف، کوچه دوم، شماره‌ی ۷، برگزار خواهند شد.

هماهنگی و نام‌نویسی: روابط عمومی خورشید ۰۹۳۷۲۳۲۰۷۶۵

روند نام‌نویسی

ـ واریز شهریه برای هر کارگاه (چهل هزار تومان)

– شماره حساب : 1-1308722-800-869  بانک سامان، به نام : لیلا امینی بروجنی

– و برای کارت به کارت با شماره کارت : 6219861014146947 – بانک سامان، به نام : لیلا امینی بروجنی

لطفا پس از واریز مبلغ، حتماً به وسیله‌ی پیامک یا تماس تلفنی، شماره‌ی فیش بانکی (پس از واریز به حساب) یا کد رهگیری (کد شش رقمی ـ در صورت کارت به کارت) خود را به اطلاع روابط عمومی برسانید. تنها با ارسال خبر اخیر ثبت نام تکمیل خواهد شد.

همچنین ببینید

عرفان صوفیانه و حکمت مغانه (حکمت مردانه و شهود زنانه)

دوره‌ی جدید آموزشی عرفان صوفیانه و حکمت مغانه با عنوان «حکمت مردانه و شهود زنانه» برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *