چهارشنبه , مرداد ۶ ۱۴۰۰

دوره‌ی آموزشی چیستا برگزار می‌شود

ghfht1

دکتر شروین وکیلی دوره‌ی آموزشی چیستا (کاوشی سیستمی در علوم انسانی) را در موسسه‌ی فرهنگی-هنری خورشید راگا برگزار می‌کند.

این دوره از نشستهایی سه ساعته تشکیل شده است. در هر نشست آرای یک اندیشمند یا محتوای یک کتاب مهم یا یک پرسش کلیدی به شکلی میان‌رشته‌ای مورد بحث قرار می‌گیرد. دامنه‌ی بحث در نقطه‌ی تقاطع علومی مانند جامعه‌شناسی، روانشناسی، تاریخ و فلسفه قرار دارد و گاه گریزهایی به علوم زیستی نیز خواهیم زد. محتوای هر نشست بر اساس مقاله‌ای یا فصلی از کتابی استوار شده که توسط مدرس نوشته شده و در اختیار دانشجویان قرار خواهد گرفت.

کارگاه‌های فصل بهار این دوره‌ی آموزشی یک هفته در میان برگزار می‌شوند که به ترتیب عبارتند از: «فلسفه‌ی مهر: اندیشه‌هایی درباره‌ی صورتبندی مفهوم مهر و عشق در چارچوبی سیستمی»، «نیاکان انسان: سیر دگردیسی گونه‌های اجدادی انسان طی پنج میلیون سال گذشته» و «میدان فراز آمدن ساسانیان: شرحی بر گذار از دوران اشکانی به عصر اقتدار اردشیر بابکان و شاپور نخست».

نخستین کارگاه این دوره‌ی آموزشی روز چهارشنبه 22 اردیبهشت‌ماه، دومین کارگاه چهارشنبه 5 خرداد‌ماه و سومین کارگاه چهارشنبه 19 خرداد‌ماه، ساعت 5 تا ۸ عصرگاه، در کانون معماران معاصر واقع در شهرک غرب (قدس)، روبروی مرکز خرید میلاد نور، خیابان حسن سیف، کوچه دوم، شماره‌ی 7، برگزار خواهند شد.

هماهنگی و نام‌نویسی: روابط عمومی خورشید ۰۹۳۷۲۳۲۰۷۶۵

روند نام‌نویسی

ـ واریز شهریه برای هر کارگاه (چهل هزار تومان)

– شماره حساب : 1-1308722-800-869  بانک سامان، به نام : لیلا امینی بروجنی

– و برای کارت به کارت با شماره کارت : 6219861014146947 – بانک سامان، به نام : لیلا امینی بروجنی

لطفا پس از واریز مبلغ، حتماً به وسیله‌ی پیامک یا تماس تلفنی، شماره‌ی فیش بانکی (پس از واریز به حساب) یا کد رهگیری (کد شش رقمی ـ در صورت کارت به کارت) خود را به اطلاع روابط عمومی برسانید. تنها با ارسال خبر اخیر ثبت نام تکمیل خواهد شد.

همچنین ببینید

کلاس چیستا (نشانه‌شناسی تکاملی)

دوره‌ی جدید کلاس آموزشی چیستا با عنوان «نشانه‌شناسی تکاملی» برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *