پنجشنبه , مرداد ۲۷ ۱۴۰۱

انگاره و خودانگاره بررسی می‌شود

7979.cdr

دوره‌ی آموزشی-پژوهشی دیدگاه زُروان

دیدگاه زُروان نظریه‌ایست درباره‌ی “من” و “نهاد” که در بستر نظریه‌ی سیستم‌های پیچیده به ارتباط میان فرد و جامعه می‌پردازد. در این دیدگاه مسئله‌ی پیوند عاملیت و ساختار با رویکردی میان‌رشته‌ای تحلیل می‌شود و اندرکنش میان سطوح روانشناختی (من) و جامعه‌شناختی (نهاد) مورد بررسی قرار می‌گیرد.

برگزارکننده‌‌ی این دوره موسسه‌ی فرهنگی-هنری خورشید راگا است که با همکاری مرکز آموزشی و علمی-کاربردی فرهنگ و هنر (واحد ۴۶) این دوره را به استادی دکتر شروین وکیلی برگزار می‌کند.

«انگاره و خودانگاره» نام سومین گام از مجموعه دوره‌های «دیدگاه زُروان» است که مانند سایر گامها در قالب چهار نشست پیاپی برگزار می‌شود. سرفصلهای چهار نشست این دوره عبارتند از: «پنج سرمشق نظری روان‌شناسانه»، «رویکرد روانکاوانه + رویکرد پدیدارگرا»، «رویکرد شناختی‌ + رویکرد رفتارگرا» و «از گشتالت تا روانشناسی مثبت».

نخستین نشستِ این دوره روز یکشنبه 24 خرداد ماه ۱۳۹۴، ساعت ۶ تا ۸ عصرگاه، در دانشگاه علمی-کاربردی فرهنگ و هنر (واحد ۴۶) واقع در میدان انقلاب، خیابان جمالزاده شمالی، کوچه‌ی شهید محمد بزمه، پلاک ۲، طبقه 1، کلاس شماره 1۰۲، برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان برای هماهنگی و نام‌نویسی می‌توانند با خانم امینی : ۰۹۳۷۲۳۲۰۷۶۵-۸۸۲۶۰۵۵۵ تماس بگیرند.

همچنین ببینید

کلاس زروان (آرمان، خواست، میل)

دوره‌ی جدید کلاس زروان با عنوان «آرمان، خواست، میل» برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.